O nás

Hotel Trumf se nachází na Českobratrském náměstí v centru města Mladá Boleslav, která je známá po celém světě výrobou osobních automobilů značky ŠKODA. Hotel je vyhledávaný nejenom pro svou polohu v klidné části města, ale i pro snadnou dostupnost společnosti ŠKODA AUTO a.s. a Vzdělávacího centra SAVŠ Na Karmeli.

Na jaře 2014 prošel hotel citlivou rekonstrukcí a byla otevřena nová restaurace s terasou o kapacitě 70 míst, která vás stejně jako hotel okouzlí neopakovatelnou atmosférou.

Našim hostům nabízíme kvalitní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 34 osob včetně přistýlek. Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, satelitem, minibarem, vysoušečem vlasů, trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. K dispozici máme nově na našem hotelu infrasaunu nejen pro hotelové hosty. Bezplatné parkoviště v areálu hotelu je snímáno kamerovým systémem.

Stravování zajišťuje nekuřácká indická restaurace s kapacitou 70 míst. Dále je k dispozici útulný salonek pro 15 osob. Tyto kapacity ještě navýší nová restaurace na kterou navazuje venkovní terasa. Pro letní párty je možné využít grilování.

Aktuální informace o hotelu a restauraci včetně denního menu najdete na facebooku Hotel a restaurace Trumf nebo na lunchtime.cz.

Těší se na Vás kolektiv HOTELU TRUMF***