O nás

Hotel Trumf se nachází na Českobratrském náměstí v centru města Mladá Boleslav, která se vyznačuje proslulostí po celém světě výrobou osobních automobilů značky ŠKODA. Hotel je vyhledávaný nejenom pro svou polohu v klidné části města, ale i pro ideální dostupnost společnosti ŠKODA AUTO a.s. a Vzdělávacího centra SAVŠ Na Karmeli, včetně vývojového a motorového centra Česana.

Na jaře roku 2014 prošel hotel celkovou rekonstrukcí a může nabídnout i gurmánský zážitek ve stylu indické kuchyně. Indická restaurace má kapacitu 70 míst. Nechte se unést jedinečným zážitkem z indické kuchyně a neopakovatelnou atmosférou exotických končin.

Našim hostům nabízíme kvalitní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Pokud propojíme dva tyto pokoje, vznikne prostorný apartmán pro 3 – 4 osoby. Celková kapacita našeho hotelu činí 15 pokojů pro 34 osob, pokud pro Vás připravíme přistýlky. Každý pokoj je pak vybaven samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, satelitem, minibarem, vysoušečem vlasů, trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Pro Váš odpočinek po dni, který jste trávili procházkou, či prací, máme k dispozici infrasaunu. Bezplatné parkoviště v areálu hotelu je pro Váš klid a bezpečí snímáno kamerovým systémem.

Stravování zajišťuje nekuřácká indická restaurace s kapacitou 70 míst.

Aktuální informace o hotelu a restauraci včetně denního menu najdete na facebooku Hotel a restaurace Trumf nebo na lunchtime.cz.

Těší se na Vás kolektiv HOTELU TRUMF***